Aktuálně

Včerejší koncert, viz. plakátek pod textem, byl opravdu vydařený. Smysl koncertu přivedl do hlediště velký počet diváků a Ti byli opravdu štědří. K zakoupeným vstupenkám snad všichni přidali ještě finanční bonus a výsledkem je finanční částka, která předčila naše skromné očekávání. Částka  rovných 45.000,- Kč hned dnes odešla na účet, na konkrétní adresu do Moravské Nové Vsi, kde pomůže zmírnit následky řádění přírodních živlů. 

Klobouku smeknutí před všemi, kteří mají jakýkoliv podíl na vydařené akci. Jim patří srdečné poděkování. Všem, kteří přišli, všem kteří ke vstupence přidali osobní bonus. Také všem, kteří se organizačně podíleli na uspořádání koncertu. Mírovi Palečkovi, který vážil cestu z Prahy, aby ozdobil večer neobyčejně kultivovaným mluveným slovem a především instrumentálním, pěveckým a autorským uměním. 

Vřelý dík pak patří panu Lukáši Lojínovi. Za krásné prostředí, kde jsme mohli koncert uspořádat. Za veškerou pomoc, za ochotu a vstřícnost. V neposlední řadě za zajištění občerstvení, ochotného a příjemného personálu, za vše, díky čemuž jsme se všichni cítili příjemně a spokojeně. Již teď se těšíme na příští možnou spolupráci. Nakonec je třeba poděkovat i partnerovi akce, OSA, který nám poskytl na celý program bezplatnou licenci.

Těšíme se na setkání s vámi při některé další námi pořádané akci - Roháči z LokteNový termín výročního koncertu Roháčů je domluvený. Koncert se uskuteční 23. 10. 2021 od 18:00 tam, kde se měl  již dvakrát konat - tedy v sokolovském Divadle MDK.  Nevrácené vstupenky jsou stále platné, nové bude  možné zakoupit, nebo rezervovat, v infocentru MDK.

S radostí můžeme potvrdit účast Radka Tomáška s kolegou a brněnské trampské legendy - skupiny Ozvěna.