Aktuálně

Vypadá to, že se letos živých adventních koncertů nedočkáme. Kdyby se stal zázrak, možná že koncem roku. Ale do té doby nebudeme sedět za pecí. Někteří pořadatelé, kteří mají tu možnost, se snaží atmosféru adventních koncertů přenést svým abonentům až do jejich domovů prostřednictvím streamů. Oslovili nás a my tento způsob koncertů vítáme. V nejbližší době se spolu můžeme potkat u obrazovek při adventním koncertu z Chodova, Kraslic, Zruče nad Sázavou i z Horního Slavkova. Těšíme se na vás alespoň přes čočky kamer a věříme, že se spolu co nejdříve setkáme osobně. 

Koncerty v Chodově a v Kraslicích již proběhly. Co se Chodova týče - pokud jste neměli možnost být u přímého přenosu, záznam online koncertu najdete na YouTube kanálu TV Chodov, na kabelové televizi TV studia Chodov, nebo na FB.

V pátek 4. 12. 2020 opět zavítáme do nádherného Zrcadlového sálu zámku ve Zruči nad Sázavou. I tam dojde na televizní záznam koncertu bez přítomnosti diváků. Jak, kdy a kde budete moci koncert vidět, dáme vědět co nejdříve zde.