Kalendář vystoupení

2021

LEDEN

02. 01.   Loket  -  kostel  -  Tříkrálový koncert - 16:00 !!! ZRUŠENO !!!

14. 01.     Plzeň  -  Divadlo JoNáš  -  20:00  -  Roháči 45  !!! ZRUŠENO !!!

KVĚTEN

28. 05.     Loket  -  kostel  -  v rámci akce Noc kostelů  -  18:00   

ČERVEN

17. 06.     KV Sedlec  -  Kostel sv. Anny  -  19:30

19. 06.     Rudolec ( Rudolecký kotlík )  -  Roháči od cca 14:30  !!! ZRUŠENO !!!

19. 06.     Perštejn  -  venkovní areál  -  Roháči kolem 20:00  !!! ZRUŠENO !!!

24. 06.     Plzeň  -  Divadlo JoNáš  -  20:00

ČERVENEC 

08. 07.     Loket  - koncert pro Moravu  - host Mirek Paleček  -  19:00

30. 07.     Třešť  -  18:00

31. 07.      Vilémov  -  Country půlení léta

SRPEN

21. 08.     Svojšín  -  Roháči od 16:00

21. 08.     Sokolov  -  Folková Ohře  -  Roháči  20:00

26. 08.     Karlovy Vary  -  Chilli Chilli bar

28. 08.     Šumavský pařez - Dolní Lhota u Klatov

29. 08.     Žlutice  -  amfiteátr nebo KD -  17:00

ZÁŘÍ

  4. 09.     Potočná  -  Stodola u Majdy  -  !!! ZRUŠENO !!!

  5. 09.     Rousínov  -  náměstí  -  14:00

 11. 09.     Suchá nad Jáchymovem  -  festival Souznění  -  Roháči v 15:00

ŘÍJEN

08. 10.     Nejdek  -  DK  -  19:00  -  společně se skupinou Stařenky

15. 10.      Luby  -  DK  -  19:00

23. 10.     Sokolov  -  Divadlo MDK  -  18:00  -  46 let Roháčů

LISTOPAD

26. 11.     Chodov  -  kostel  -  18:00

28. 11.     Kraslice  -  náměstí  -  16:00     !!! ZRUŠENO !!!

28. 11.     Sokolov  -  Staré náměstí  -  18:00     !!! ZRUŠENO !!!

PROSINEC

 3. 12.     Zruč nad Sázavou  -  zámek  -  18:00

 4. 12.     Horní Cerekev  -  DK  -  16:00     !!! ZRUŠENO !!!

 5. 12.     Hustopeče  -  evangelický kostel  -  14:00

 5. 12.     Klobouky u Brna  -  evangelický kostel  -  17:00

07. 12.     Štědrá  -  kostel  -  18:00

09. 12.   Velká Hleďsebe  -  KD  -  18:00  

10. 12.     Horní Slavkov  -  Pluhův dům  -  18:30 

11. 12.      Klenová  -   hrad a zámek - purkrabství  -  16:00

12. 12.     Poběžovice  -  17:00

14. 12.     Karlovy Vary  -  divadlo Husovka  -  19:30

18. 12.     Manětín  -  kostel  -  15:00

19. 12.     Spálené Poříčí  -  zámek  -  17:00

22. 12.     Útvina  -  kostel  -  18:00

26. 12.     Chlum Svaté Maří  -  kostel  -  16:00

27. 12.     Radošov  -  kostel  -  18:00

28. 12.     Horní Blatná  -  kostel  -  18:00

30. 12.     Loket  -  kostel  -  16:00